Hírlevél
Napi ajánló:

Egy majdnem újonc góljával nyertek a spanyolok Izraelben (videó)

2017-10-09 22:49:04

Asier Illaramendi a második félidőben vette be az izraeliek kapuját, ezzel nyertek a spanyolok.

A spanyolok veretlenül zárták a selejtezősorozatot (Fotó: Twitter)

A vb-selejtezősorozat utolsó fordulójában a spanyol válogatott egy számára már tét nélküli mérkőzésen látogatott Izraelhez.

Julen Lopetegui tartalékos összeállításban küldte pályára az övéit, de a spanyol válogatott ettől függetlenül végig irányította a találkozót. Az első félidőben még nem érett góllá a vendégek mezőnyfölényben, a szünet után viszont már igen: a második válogatott meccsén szereplő Illarramendi a 76. percben hatalmas gólt ragasztott az izraeliek kapujába, ezzel nyertek a spanyolok.

Vb-selejtezők, G csoport:
Albánia–Olaszország 0–1 (Candreva 73.)
Macedónia–Liechtenstein 4–0 (Muszliu 36., Trajkovszki 38., Bardi 67., Ademi 69.)
Izrael–Spanyolország 0–1 (Illarramendi 76.)

A csoport végeredménye: 1. Spanyolország 28, 2. Olaszország 23, 3. Albánia 13, 4. Izrael 12, 5. Macedónia 11, 6. Liechtenstein 0.