Hírlevél
Napi ajánló:

NB I: gólzápor!

2017-09-09 21:03:18

A magyar élvonal kora esti három mérkőzésén nem kevesebb, mint 15 gól született!

Varga Roland: neki már 8! (Fotó: fradi.hu)

A legnagyobb érdeklődéssel várt mérkőzés, a Ferencváros – Vasas rangadó látványos fordulatokat hozott. Az angyalföldiek szerezték meg a vezetést, ezt még a szünet előtt kiegyenlítette a Fradi.

Ám a második játékrészben sem változott a forgatókönyv: Otigba és Leandro ügyetlenkedését Gaál Bálint egy látványos góllal büntette, de a vendégelőnyt két perc múlva kiegyenlítette Varga Roland.

A fordulatot aztán Szivacski Donát hozta meg: a fiatal védő két percen belül kiállíttatta magát, s ezt villámgyorsan három további találattal büntette Thomas Doll együttese!

OTP Bank Liga

Ferencváros – Vasas 5-2 (Varga R. 62. 81. 93. – az utolsót 11-esből, Paintsil 32. Priskin 84. ill. Kulcsár T. 14. Gaál B. 60.)

DVSC-TEVA – Diósgyőri VTK 3-1 (Varga K. 12. Takács T. 85. Tabakovic 88. ill. Óvári 5.)

Mezőkövesd-Zsóry – Balmazújváros 2-2 (Lázár P. 58. Strestík 70. ill. Arabuli 35. 88.)