Magyarország-Feröer 1-0 ÉLŐ

2017-10-10 20:49:14

Kövesse élőben a világbajnoki selejtező eseményeit percről percre!

Bernd Storck sorsa szempontjából sem mindegy a meccs eredménye (fotó: mlsz.hu)

90. perc: Véget ért a mérkőzés. Győztünk, de a közönség nem elégedett, a nézőkhöz kimenő játékosokat szinte elkergetik.

88. perc: Ugrai helyett beállt Sallai Roland.

85. perc: Jonsen kap sárgát Nagy felrúgásáért.

81. perc: Az Ugrai által kiharcolt szögletet Böde fejeli közelről kapura. Nielsen először véd, de aztán Böde a kipattanót bekotorja! GÓL, 1-0!

79. perc: Dzsudzsák szöglete után Böde fejelt tíz méterről, de Nielsen nagyot védett.

77. perc: Előbb Gulácsi alászaladt egy szögletnek, majd néhány másodperccel később Bartalsstovu bombája csak centikkel ment a bal felső sarok fölé.

74. perc: Ugrai szépen tör be a 16-oson belülre, lövését azonban blokkolják.

72. perc: Csere a vendégeknél, Sörensen helyett a pályán Bartalsstovu.

70. perc: Ugrai kap egy jó indítást, amelyet le is vesz a 16-oson belül, de nyolc méterre a kaputól felszabadít előle Baldvinsson.

68. perc: Dzsudzsák balról próbál középre adni, de Nielsen kapus megakadályozza ebben, elcsípi a labdát.

66. perc: Csere nálunk: Stieber helyett érkezik Nagy Dániel.

Szöglet szöglet hátán, de egyelőre mindent megúsznak a vendégek.

59. perc: Stieber ballábas lövését védi Nielsen. Most jól nyomunk.

58. perc: Fiola keményen belövi a labdát, Böde a rövidnél meg tudja csúsztatni, a labda át is csorog a kapuson, de a gólvonal elől kivágják a védők.

57. perc: Dzsudzsák lőtt ballal 18-ról jócskán mellé-fölé.

54. perc: Edmundsson fejel Gulácsi kezébe.

52. perc: Edmundsson 16 méterről a bal kapufa mellé lőtt.

48. perc: Oda-vissza jár a labda a feröeri kapu előtt, végül Dzsudzsák beadását Guzmics fejeli fölé nyolc méterről.

46. perc: Elkezdődött a második félidő. Eppel helyett beállt Böde Dániel, aki két éve szintén csereként beállva duplázott Feröer ellen.

45. perc: Vége az első félidőnek. Két nulla.

42. perc: Ugrai lő, oldalháló.

40. perc: Stieber lövése után tizenegyest reklamálunk, de csak szöglet következik, nem volt az kéz.

38. perc: A közönség a jelek szerint kezdi egy kicsit unni ezt a semmit.

34. perc: Ugrai csinált egy cselt, középre akart adni, de kiment a labda az alapvonalon túlra.

33. perc: Dzsudzsák 18 méteres szabadrúgását kiüti a kapus.

30. perc: Pátkai balról érkező beadása senkinek nem jó, de a feröeriek kifejelik szögletre. A szögletet Eppel fejeli fölé az ötösről.

22. perc: Pátkai 22 méterről jobbal lő kapura, de nagyon gyenge a kísérlet, mellé ment és alig vánszorgott el a kapuig.

21. perc: Dzsudzsák kap egy keresztlabdát a balon, törne befelé, de mielőtt helyzetbe kerülne, szerelik.

18. perc: Benjaminsen sárgát kapott Pátkai megütésénél felugrás közben.

14. perc: Váratlan feröeri helyzet! Sörensen szépen levesz egy előre vágott labdát, közelebb viszi kicsit, majd 18 méterről lő, Gulácsi véd.

Meglehetős nyomás alá helyeztük az elején a feröerieket, de azért most kiegyenlítettebbé vált a játék, így közelítünk az első negyedóra végéhez.

7. perc: Stieber bal oldali, ballábas beívelését a léc fölé fejeli a rövid oldali ötössarokról Eppel.

5. perc: Dzsudzsák ballal lőtt 21-ről, alig a jobb kapufa mellé.

2. perc: Eppel lövését blokkolják a vendégek, szöglet.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés

- 5. perc: Kivonultak a csapatok a himnuszokhoz.

-10. perc: Íme, a kezdőcsapatok!

Magyarország: Gulácsi – Fiola, Guzmics, Kádár, Szabó J., – Stieber Z., Nagy Á., Pátkai, Dzsudzsák – Eppel, Ugrai.

Feröer: G. Nielsen – Naes, Gregersen, Baldvinsson, Jónsson – Vatnhamar, Sörensen, Benjaminsen, Edmundsson – Joensen, Faerö.

-20. perc: A vb-selejtezősorozat utolsó mérkőzése következik. Ha nem kapunk ki, akkor miénk a csoport harmadik helye, ami lényegében nem jó semmire, mégis jobb, mint a negyedik.