Magyarország-Costa Rica 1-0 ÉLŐ

2017-11-14 20:07:28

Kövesse a magyar válogatott utolsó idei mérkőzését percről percre!

Fotó: MLSZ

93. perc: Vége a mérkőzésnek, nyertünk 1-0-ra.

92. perc: És még egy Costa Rica-i helyzet is: Stiebernek kell szögletre mentenie.

91. perc: Lehetett volna még egy helyzetünk, de a 16-oson belül Nagy Ádám rosszul tette vissza középre a labdát.

90. perc: Még egy magyar csere, Ugrai helyett beáll Stieber.

88. perc: A közép-amerikai csapatnál Rodríguez helyett Urena érkezik a pályára.

83. perc: Nagy helyzet maradt ki: Németh jobbról beadott, Bese a rövid sarok elől, két lépésről jobbal a kapusba lőtt.

80. perc: Csere megint nálunk, Nikolics helyett érkezik Márkvárt.

78. perc: Bolanos lövése után véd Dibusz.

76. perc: Nálunk Nagy Dániel helyett Németh Krisztián, a vendégeknél Colindres helyett Bolanos a pályán.

73. perc: Oviedo 21 méterről lőtt, a jobb alsó sarok felé tartó labdát Dibusz vetődve védte.

A hivatalos nézőszám: 9860 fő.

67. perc: Venegas helyett Segura érkezik Costa Ricánál.

64. perc: Szöglet után Calvo az ötös sarkáról fejelt kapura, Dibusz védett.

63. perc: Matarrita beadását az ötös jobb sarka elől Venegas a rövid sarok mellé fejeli.

59. perc: A vendégek is cserélnek, Wallace helyén Ortiz.

59. perc: Csere nálunk, Böde érkezik Priskin helyett.

57. perc: Nikolics adna be jobbról, de Calvo szereli.

50. perc: Ugrai került helyeztbe, de lövés közben belerúgtak a rúgó lábába. Az eset a büntetőterületen belül történt, mégsem fújta le a játékvezető.

49. perc: Sárga Priskinnek, mert páros lábbal odacsúszott Rodrígueznek.

46. perc: Elkezdődött a második félidő, csere nincs egyik oldalon sem.

45. perc: Vége az első félidőnek, egy gól az előnyünk.

41. perc: Ugrai az ötös jobb sarkáról jobbal a rövid felső sarok mellé lő.

39. perc: Nikolics cselezget a balon, de szereli az ötös előtt Rodríguez.

36. perc: Góóól! Nikolics! Ugrai lőtt szabadrúgást, a labda elment volna a kapu előtt keresztbe, de 12 méterre a kaputól Nikolics bele tudott kapni, így a labda a bal alsó sarokba vágódott! 1-0

36. perc: Celso Borges kap sárgát Nagy Ádám megrúgásáért.

33. perc: Nagy Dániel lőtt 30 méterről, jócskán fölé.

29. perc: Bejutottak a 16-osunkon belülre a vendégek, Kádár viszont tisztázott.

25. perc: Gutiérrez lő távolról, pontatlanul.

21. perc: Ugrai a jobb oldalon szép cselt csinált, majd Nagyhoz passzolt, akinek a lövését blokkolják, szöglet.

18. perc: Nikolics talált a kapuba - de már lesről.

17. perc: Bese indította Priskint, aki viszont lesen volt.

10. perc: Sérülések miatt máris kettős csere a magyar válogatottnál! Vinícius helyett Korcsmár, Pátkai helyett Nagy Ádám

7. perc: Szélesi kapitány le akarja cserélni Viníciust Korcsmárra, de a honosított védő jelzi, hogy nincs szüksége cserére, jól van... Bár nem úgy néz ki.

5. perc: Borges odalép Priskinnek, közben Vinícius is sántikál...

3. perc: Vargát kell ápolni egy ütközés után.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.

- 5. perc: Kivonultak a csapatok a himnuszokhoz. Kádár Tamás a csapatkapitányunk - mint a tavalyi Eb-n Ausztria ellen.

- 12. perc: A kezdőcsapatok

Magyarország: Dibusz – Bese, Vinícius, Kádár, Szabó J. – Varga J., Pátkai, Nagy Dániel – Priskin, Nikolics, Ugrai. Megbízott szövetségi kapitány: Szélesi Zoltán
Costa Rica: Moreira – Gamboa, K. Gutiérrez, G. González, Duarte, Matarrita – Wallace, Borges, O. Rodríguez, Colindres – Venegas. Szövetségi kapitány: Óscar Ramírez

-15. perc: A vb-szereplő Costa Rica ellen hazai pályán, a Groupama Arénában játssza idei utolsó mérkőzését  a magyar válogatott. A felkészülési találkozó Szélesi Zoltán megbízott szövetségi kapitány második, egyben - egyelőre - utolsó mérkőzése a válogatott élén, januártól a belga Georges Leekens veszi át a posztot.