Hírlevél
Napi ajánló:

A Storck-csapat már pont olyan rossz, mint elődei 30 éve

2017-10-07 22:49:54

A magyar válogatott sima, 5-2-es vereséget szenvedett Bázelben Svájctól vb-selejtezőn.

Ugrai (9) legalább szerzett egy gólt első válogatott meccsén, de amúgy csak néztünk, mint a moziban (fotó: mlsz.hu)

Húsz percig volt esélye a magyar válogatottnak Svájcban, ám Gulácsi Péter nagy bakija, majd a két perccel későbbi újabb svájci gól révén minden eldőlt. Svájc úgy nyert 5-2-re, hogy tíz gólt is könnyedén tudott volna szerezni, a két gólunk már olyankor esett, amikor ennek nem volt nagy jelentősége. Egyik sem kidolgozott akcióból esett. Kiábrándító volt a magyar csapat játéka, semmivel sem jobb ez a csapat, mint azok a korábbi, nagy vereséget szenvedő együttesek, amelyeknek éléről ilyen esetekben magyar kapitányoknak fel kellett állnia a kispadról.

Svájcnak így győzelmével maradt a csoport élén, és egy pont is elég lenne neki Portugáliában, hogy csoportelsőként kijusson a vb-re.

Számunkra is legalább egy döntetlen kell majd kedden Feröer ellen - a semmire sem jó harmadik helyhez.

A mérkőzés eseményei percről percre ITT!

Világbajnoki selejtező, B-csoport

Svájc–Magyarország 5–2 (G. Xhaka 18., F. Frei 20., Zuber 43., 49., Lichtsteiner 83., ill. Guzmics 58., Ugrai 89.)