Hol vagyok?       Hírek   >>  
twitter    facebook   
Regisztráció
Hírlevél
Napi ajánló:

A BL után kirakatban az Európa Liga!

2017-12-07 01:38:28

A második számú európai kupasorozatban is a záró csoportkörre kerül sor. 




 

 

 

 

A program:




A-CSOPORT



19.00: Slavia Praha (cseh)–Asztana (kazah)


19.00: Villarreal (spanyol)–Macabbi Tel-Aviv (izraeli)



B-CSOPORT



19.00: Young Boys (svájci)–Skënderbeu (albán)


19.00: Dinamo Kijev (ukrán)–Partizan Beograd (szerb)



C-CSOPORT



19.00: Istanbul Basaksehir (török)–Sporting Braga (portugál)


19.00: Hoffenheim (német)–Ludogorec (bolgár)



D-CSOPORT



19.00: HNK Rijeka (horvát)–Milan (olasz) ( Digi Sport1)


19.00: Austria Wien (osztrák)–AEK Athén (görög) (Digi Sport2)



E-CSOPORT



19.00: Apollon Limassol (ciprusi)–Everton (angol)


19.00: Atalanta (olasz)–Lyon (francia) (Digi Sport3)



F-CSOPORT



19.00: FC Köbenhavn (dán)–Sheriff Tiraspol (moldovai)


19.00: Zlín (cseh)–Lokomotiv Moszkva (orosz)



G-CSOPORT



21.05: FCSB (román)–Lugano (svájci)


21.05: Hapoel Beer-Seva (izraeli)–Viktoria Plzen (cseh)



H-CSOPORT



21.05: Arsenal (angol)–BATE Boriszov (fehérorosz) (RTL II)


21.05: Crvena zvezda (szerb)–1. FC Köln (német) (Digi Sport1)



I-CSOPORT



21.05: Vitória Guimaraes (portugál)–Konyaspor (török)


21.05: Marseille (francia)–Red Bull Salzburg (osztrák) (Digi Sport3)



J-CSOPORT



21.05: Hertha BSC (német)–Östersund (svéd)


21.05: Zorja Luhanszk (ukrán)–Athletic Bilbao (spanyol) (Digi Sport2)



K-CSOPORT



21.05: Vitesse (holland)–Nice (francia)


21.05: Zulte Waregem¬ (belga)–Lazio (olasz)



L-CSOPORT



21.05: Real Sociedad (spanyol)–Zenit (orosz)


21.05: Vardar Szkopje (macedón)–Rosenborg (norvég)
 





Kövess minket Twitteren
Csatlakozz hozzánk Facebookon


Főoldal
Foci hírek
UEFA Bajnokok Ligája foci eredmények
Premier League foci eredmények

 


Jelentkezz be, vagy regisztrálj, hogy hozzászólhass a cikkhez!

HOZZÁSZÓLÁSOK

LEGFRISSEBB FOCI HÍREK


További foci híreink »



Bookmark and Share