Hol vagyok?       Hírek   >>  
twitter    facebook   
Regisztráció
Hírlevél
Napi ajánló:

Ezek a csapatok lehetnek a Honvéd ellenfelei a BL-ben

2017-07-14 13:47:57

A Budapest Honvéd a litván Zalgiris Vilnius vagy a bolgár Ludogorec csapatával találkozik a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező harmadik fordulójában, amennyiben jövő szerdán túljut az izraeli Hapoel Beer-Seván.





A pénteki, nyoni sorsoláson az is kiderült, hogy az első találkozón a kispestiek lennének a pályaválasztók, a visszavágót pedig idegenben játszanák.

 

A Zalgiris Vilnius szerdán hazai pályán 2-1-re legyőzte a Ludogorecet, amely 2015-ben és tavaly a főtáblára jutott a BL-ben, míg a Honvéd szintén 2-1-es hátrányból várja a zárt kapus hazai visszavágót.

 

Ebben a körben a vesztesek már átkerülnek az Európa Liga-selejtező utolsó fordulójába, ahol a főtáblára kerülésért küzdhetnek tovább, míg a győztesek már biztos főtáblások, mert a negyedik kör megnyerésével a BL, míg ottani kudarcukkal az EL csoportkörébe kerülnek.

 

A harmadik forduló első mérkőzéseit július 25-én és 26-án rendezik, míg a visszavágókra augusztus 1-jén és 2-án kerül sor.

 

A BL-selejtező 3. fordulójának párosítása:


Bajnokok ága:

 

  Hapoel Beer-Seva (izraeli)/BUDAPEST HONVÉD - Zalgiris Vilnius (litván)/Ludogorec (bolgár)

  Viitorul (román) - APOEL (ciprusi)/Dudelange (luxemburgi)

  Hibernians (máltai)/Salzburg (osztrák) - Rijeka (horvát)/TNS (walesi)

  Qarabag (azeri)/Samtredia (grúz) - Sheriff (moldovai)/Kukesi (albán)

  Partizan (szerb)/Buducnost Podgorica (montenegrói) - Olimpiakosz (görög)

  Slavia Praha (cseh) - BATE Boriszov (fehérorosz)/Alaskert (örmény)

  Spartaks Jurmala (lett)/Asztana (kazah) - IFK Mariehamn (finn)/Legia Warszawa (lengyel)

  Zrinjski (bosnyák)/Maribor (szlovén) - Hafnarfjördur (izlandi)/Víkingur (feröeri)

  Zilina (szlovák)/Köbenhavn (dán) - Malmö (svéd)/Vardar (macedón)

  Linfield (északír)/Celtic Glasgow (skót) - Dundalk (ír)/Rosenborg (norvég)

 

Nem bajnokok ága:

 

  FCSB (román)-Viktoria Plzen (cseh)

  Nice (francia)-Ajax Amsterdam (holland)

  Dinamo Kijev (ukrán)-Young Boys (svájci)

  AEK Athén (görög)-CSZKA Moszkva (orosz)

  FC Bruges (belga)-Istanbul Basaksehir (török)





Kövess minket Twitteren
Csatlakozz hozzánk Facebookon


Főoldal
Foci eredmények
Labdarúgás hírek
UEFA Bajnokok Ligája foci eredmények

 


Jelentkezz be, vagy regisztrálj, hogy hozzászólhass a cikkhez!

HOZZÁSZÓLÁSOK

LEGFRISSEBB FOCI HÍREK


További foci híreink »



Bookmark and Share