A City kivégezte a Liverpoolt, a Real nem bírt a Levantéval – VIDEÓK!

2017-09-09 16:26:06

Vaskos meglepetésekkel kezdődött a hétvégi futballprogram.

Marcelo (jobbra) sem bírta idegekkel... (Fotó: worldsoccertalk.com)

Igazán váratlan eredményeket hozott a szombati matinéprogram: a Manchester City váratlanul magabiztos győzelmet aratott az eddig szintén veretlen Liverpool ellen – igaz, ehhez az is kellett, hogy a vendégek gólzsákja, Sadio Mané kiállítást érően letarolja a hazaiak kapusát, Edersont, akit le is kellett cserélni.

Az élre ugró City a sérülés miatti az első félidő hosszabbításban még egy gólt szerzett, így a második játékrészben tényleg csak a gólkülönbség volt kérdéses.

PREMIER LEAGUE

Manchester City – Liverpool 5-0 (G: G. Jesus 45+6, 53. Sané 77.91. Agüero 24. – VIDEÓ ITT!)

A spanyol bajnokság nyitómeccse sem hozott kisebb meglepetést: a bajnokcsapatban a kiállítás miatt eltiltott Cristiano Ronaldo és a sérült Raphael Varane mellett Keylor Navas és Luka Modric is kimaradt, ráadásul Bale, Isco, és Casimero sem kezdett (vajon miért?...).

Mindezekkel együtt Asensióéknak verniük kellett volna az újoncot, még úgy is, hogy Marcelót (durvaságért, igaz a 89. percben) kiállította a játékvezető.

PRIMERA DIVISIÓN

Real Madrid – Levante 1-1 (G: Lucas Vázquez 36. ill. Ivi López 12. – VIDEÓ ITT!)