Majdnem feltámadt a Chelsea kettős emberhátrányban (videó)

2017-08-12 17:59:44

De csak majdnem: a Burney végül őrült végjáték után elhozta a három pontot a Stamford Bridge-ről.

Courtois háromszor is kapitulált a Burnley ellen (Fotó: skysports.com)

A Premier League 1. fordulójában a bajnoki címvédő Chelsea hazai pályán, a Burnley ellen nyitotta az új idényt.

A londoniak Gary Cahill kiállítása miatt már a 14. percben embherhátrányba kerültek, de ettől nagyobb volt a baj szünetben, amikor a Burnley bombameglepetésre 3-0-ra vezetett.

A második félidőre aztán feltámadt a Chelsea, a csereként beállt Álvaro Morata előbb gólt szerzett, majd kiosztott egy parádés gólpasszt is. A 81. percben aztán Cesc Fabregast is kiállították, de a Kékek így is egyenlíthettek volna az utolsó percekben. A nagy feltámadás végül nem sikerült, a Burnley bajnokveréssel indított a PL-ben.

Premier League, 1. forduló:
Chelsea - Burnley 2-3 (Morata 69., David Luiz 89., ill. Vokes 24., 43., Ward 39.)
Kiállítva: Cahill 14., Fabregas 81.