Regisztráció
Hírlevél

A spanyolok hihetetlen meccsen csendesítették el a Wembleyt (videó)

2016-11-15 23:01:44

És ez cseppet sem túlzás: bár nem nyert a spanyol válogatott Anglia ellen, a végén roppant boldog lehetett a döntetlennel.

Aspas gyönyörű gólt varázsolt az angol kapuba (Fotó: skysports.com)

Kedden barátságos meccseket játszottak szerte Európában, ezek közül pedig az egyik kiemelkedő találkozó volt a spanyolok londoni vendégjátéka.

A találkozó sokáig úgy alakult, ahogy az angolok szerették volna, a hazaiak egészen a 89. percig (!) 2-0-ra vezettek, és kézben tartották a meccset. Ám ezt követően kisebb csoda történt Wembleyben: Iago Aspas gyönyörű góljával a spanyolok előbb szépítettek, majd az utolsó támadásukból a 96. percben az egyenlítést is megszerezték. Az angolok közel álltak ahhoz, hogy végre legyőzzék a spanyolokat, de végül 2-2 lett a remek barátságos meccs vége.

Barátságos mérkőzés:
Anglia – Spanyolország 2-2 (Lallana 8. - 11-esből, Vardy 48., ill. Aspas 89., Isco 96.)